Приврзок Game of Thrones Jon Snow
Приврзок Game of Thrones Jon Snow
Приврзок Game of Thrones Jon Snow
Приврзок Game of Thrones Jon Snow
Приврзок Game of Thrones Jon Snow
Приврзок Game of Thrones Jon Snow

Приврзок Game of Thrones Jon Snow

Шифра на артикал: 793137C01
Barkod: 5700303110608
Покажи во која куќа припаѓаш со нашиот приврзок Jon Snow од колекцијата Game of Thrones. Изработен од сребро, приврзокот го прикажува Jon Snow со неговите карактеристични карактеристики, вклучувајќи ја лузната над левото око, мустаќите, темната кадрава коса и неговата легендарна наметка со крзно околу вратот. Деталите се истакнати со рачно нанесен емајл за длабочина на бојата. Носи и меч со глава на Direwolf, што е знак на лојалноста и храброста на неговото семејство. Носи го како поддршка на Кралот на северот или подари го овој приврзок Game of Thrones x Pandora на некој посебен.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи во која куќа припаѓаш со нашиот приврзок Jon Snow од колекцијата Game of Thrones. Изработен од сребро, приврзокот го прикажува Jon Snow со неговите карактеристични карактеристики, вклучувајќи ја лузната над левото око, мустаќите, темната кадрава коса и неговата легендарна наметка со крзно околу вратот. Деталите се истакнати со рачно нанесен емајл за длабочина на бојата. Носи и меч со глава на Direwolf, што е знак на лојалноста и храброста на неговото семејство. Носи го како поддршка на Кралот на северот или подари го овој приврзок Game of Thrones x Pandora на некој посебен.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Game of Thrones колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793141C01
Слушни го рикањето со нашиот привезок Dragon од колекцијата Game of Thrones. Изработен ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793138C01
Зимата доаѓа со приврзокот White Walker од колекцијата Game of Thrones. Изработен од ср...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792966C00
Претставувај го твоето кралство кога го носиш приврзокот со двојна Murano стакло на „Иг...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792965C01
Откриј ja амајлијата од освоеното кралство со „Игра на тронови“ приврзок на железниот п...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792963C01
Носи симбол на лојалност и заштита со Game of Thrones Ghost Direwolf Charm. Инспириран ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792962C01
Носи симбол на туѓиот потенцијал соприврзокот на „Игра на тронови“ со блескави змејски ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792961C01
Носи симбол на жестока храброст соприврзокот Daenerys од Игра на тронови. Обликуван как...
4.680 MKD