Game of Thrones Daenerys приврзок
Game of Thrones Daenerys приврзок
Game of Thrones Daenerys приврзок
Game of Thrones Daenerys приврзок
Game of Thrones Daenerys приврзок
Game of Thrones Daenerys приврзок
Game of Thrones Daenerys приврзок
Game of Thrones Daenerys приврзок
Game of Thrones Daenerys приврзок
Game of Thrones Daenerys приврзок

Game of Thrones Daenerys приврзок

Шифра на артикал: 792961C01
Barkod: 5700303075600
Носи симбол на жестока храброст соприврзокот Daenerys од Игра на тронови. Обликуван како иконскиот лик Daenerys Targaryen од „Игра на тронови“, овој сребрен приврзок се одликува со зголемена глава и фини детали, вклучувајќи проѕирен црвен емајл со шара во размери на облеката. На нејзиниот грб седи мала реплика на Drogon, еден од трите змејови на Daenerys. Овој приврзок ќе те потсети на нејзината сила и решителност на нејзиното неверојатно патување.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Носи симбол на жестока храброст соприврзокот Daenerys од Игра на тронови. Обликуван како иконскиот лик Daenerys Targaryen од „Игра на тронови“, овој сребрен приврзок се одликува со зголемена глава и фини детали, вклучувајќи проѕирен црвен емајл со шара во размери на облеката. На нејзиниот грб седи мала реплика на Drogon, еден од трите змејови на Daenerys. Овој приврзок ќе те потсети на нејзината сила и решителност на нејзиното неверојатно патување.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Game of Thrones колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793141C01
Слушни го рикањето со нашиот привезок Dragon од колекцијата Game of Thrones. Изработен ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793138C01
Зимата доаѓа со приврзокот White Walker од колекцијата Game of Thrones. Изработен од ср...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793137C01
Покажи во која куќа припаѓаш со нашиот приврзок Jon Snow од колекцијата Game of Throne...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792966C00
Претставувај го твоето кралство кога го носиш приврзокот со двојна Murano стакло на „Иг...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792965C01
Откриј ja амајлијата од освоеното кралство со „Игра на тронови“ приврзок на железниот п...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792963C01
Носи симбол на лојалност и заштита со Game of Thrones Ghost Direwolf Charm. Инспириран ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792962C01
Носи симбол на туѓиот потенцијал соприврзокот на „Игра на тронови“ со блескави змејски ...
3.315 MKD