Златен мини приврзок од Мурано стакло
Златен мини приврзок од Мурано стакло
Златен мини приврзок од Мурано стакло
Златен мини приврзок од Мурано стакло
Златен мини приврзок од Мурано стакло
Златен мини приврзок од Мурано стакло
Златен мини приврзок од Мурано стакло
Златен мини приврзок од Мурано стакло

Златен мини приврзок од Мурано стакло

Шифра на артикал: 793353C00
Barkod: 5700303126609
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Мурано стакло. Сјајна 24-каратна златна фолија е видлива на јадрото од чисто сребро на овој приврзок низ проѕирно Мурано стакло, создавајќи двобоен ефект. Pandora логото е гравирано на едната страна од јадрото. Дизајниран во намалена величина и со квадратен профил, овој приврзок е деликатен и сѐстран, нудејќи лесно дополнување на кој било друг метален тон со кој го носиш.
0 MKD
1.690 MKD
1.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Класичниот дизајн добива надградба со златна нијанса во Златниот мини приврзок од Мурано стакло. Сјајна 24-каратна златна фолија е видлива на јадрото од чисто сребро на овој приврзок низ проѕирно Мурано стакло, создавајќи двобоен ефект. Pandora логото е гравирано на едната страна од јадрото. Дизајниран во намалена величина и со квадратен профил, овој приврзок е деликатен и сѐстран, нудејќи лесно дополнување на кој било друг метален тон со кој го носиш.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Стакло
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793351C00
Слушни го повикот за авантура со приврзокот Авантуристички ранец. Намалениот ранец од ч...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Висечки приврзок Слон од сино Мурано стакло претставува шарена ода за величенственото с...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симб...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Пролетен зелен Eternity круг е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Црвен Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на б...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 791691C04
Каналирај ги боите на џунглата со приврзокот Опалсентна зелена. Иридесцентниот опал кре...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен бел висечки привезок Eternity Circle е задолжителен за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен Clear Eternity Circle висечки приврзок е незаменлив за твојата колекциј...
2.665 MKD