Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Приврзок Буква I

Приврзок Буква I

Шифра на артикал: 798205
Barkod: 5700302806564
Овој приврзок наменет за Pandora Reflexions белегзиите во форма на буквата I може да се носи од двете страни: од едната страна е полирано сребро, а од другата има шари со линии. Носете го заедно со други приврзоци во форма на букви за да Ве потсетуваат на иницијалите на некој што Ви значи или комбинирајте го со други симболични приврзоци за да го покажете Вашиот стил.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Овој приврзок наменет за Pandora Reflexions белегзиите во форма на буквата I може да се носи од двете страни: од едната страна е полирано сребро, а од другата има шари со линии. Носете го заедно со други приврзоци во форма на букви за да Ве потсетуваат на иницијалите на некој што Ви значи или комбинирајте го со други симболични приврзоци за да го покажете Вашиот стил.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Reflexions колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799362C01
Направи твојот стил да блесне со приврзокот Розов pavé. Овој сребрен приврзок со криста...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799346C01
Внеси светкави бои во својот стил со приврзокот Сино рavé срце. Овој приврзок во форма ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798684C01
Носете си го срцето околу зглобот со овој приврзок од Pandora Reflexions колекцијата ин...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798600C01
Покажете ја Вашата суптилна и самоуверена страна со сребрениот приврзок Паве круг од ко...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798475C01
Додадете малку зимска свежина на Вашите модни комбинации со овој приврзок Блескави мраз...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 797583C01
Покажете им го на сите Вашиот единствен стил со овој приврзок од Pandora Reflexions инс...
1.755 МКД
Заштеда 29%
2.457 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете нов слој на стилот и погрижете се Вашата Pandora Refelxions алка никогаш да не...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Создадете стил кој ќе Ве рефлекрира со овој сребрен приврзок во форма на буквата U. Ком...
943 МКД
Sačuvano u omiljne
Испишете ги зборовите што Ви значат со овој сребрен приврзок Буква Т. Наменет за Pandor...
943 МКД
Sačuvano u omiljne
Создадете софистициран изглед со овој сребрен приврзок во форма на буквата S. Од едната...
943 МКД
Sačuvano u omiljne
Овој приврзок во форма на буквата P е изработен од сребро 925 и од едната страна е поли...
943 МКД
Sačuvano u omiljne
Полирано сребро од едната страна и шари со линии од другата, овој сребрен приврзок во ф...
943 МКД