Приврзок Паве снегулка
Приврзок Паве снегулка
Приврзок Паве снегулка
Приврзок Паве снегулка
Приврзок Паве снегулка
Приврзок Паве снегулка

Приврзок Паве снегулка

Шифра на артикал: 797583C01
Barkod: 5700302841510
Покажете им го на сите Вашиот единствен стил со овој приврзок од Pandora Reflexions инспириран од зимата и рачно доработен во сребро 925. Блескавиот дизајн се должи на 69 камења во различни нијанси на сино со паве изработка, но може и да се сврти од другата страна од која е полирано сребро ако сакате да малку промена во Вашиот изглед. Силиконското јадро во приврзокот се грижи тој да остане во место токму таму каде што ќе го ставите.
0 МКД
3.510 МКД
3.510 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Кристал
Колекција Reflexions колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Покажете им го на сите Вашиот единствен стил со овој приврзок од Pandora Reflexions инспириран од зимата и рачно доработен во сребро 925. Блескавиот дизајн се должи на 69 камења во различни нијанси на сино со паве изработка, но може и да се сврти од другата страна од која е полирано сребро ако сакате да малку промена во Вашиот изглед. Силиконското јадро во приврзокот се грижи тој да остане во место токму таму каде што ќе го ставите.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799194C01
Нека овие празници бидат навистина посебни со приврзокот Disney, Мики и Мини Маус со по...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
string(0) ""
string(0) ""