Приврзок Сјајна елеганција
Приврзок Сјајна елеганција
Приврзок Сјајна елеганција
Приврзок Сјајна елеганција
Приврзок Сјајна елеганција
Приврзок Сјајна елеганција

Приврзок Сјајна елеганција

Шифра на артикал: 768669C01
Barkod: 5700302845730
Рефлектирајте го Вашиот стил со овој луксузен приврзок во Pandora Shine (уникатен бленд од метали со 18-каратна жолта позлата) од колекцијата Pandora Reflexions. Поставените камења во паве структура совршено го рефлектираат модерниот феминизам.
0 МКД
4.485 МКД
4.485 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Приврзок Сјајна елеганција
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Циркон
Колекција Reflexions колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 767862EN16
Овој приврзок наменет за Pandora Reflexions белегзиите е во форма на блескава пчела укр...
2.113 МКД
Sačuvano u omiljne
Суптилно разубавете ја Вашата Pandora Reflexions белегзија со овој светкав приврзок во ...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно ...
7.735 МКД
Sačuvano u omiljne
Рефлектирајте светлина со овој прекрасен приврзок за белегзиите од Reflexions колекција...
4.485 МКД