Сигурносно синџирче, споени срца
Сигурносно синџирче, споени срца
Сигурносно синџирче, споени срца
Сигурносно синџирче, споени срца
Сигурносно синџирче, споени срца
Сигурносно синџирче, споени срца
Сигурносно синџирче, споени срца
Сигурносно синџирче, споени срца

Сигурносно синџирче, споени срца

Шифра на артикал: 792274C00
Barkod: 5700302997330
Заштити ги твоите приврзоци со стил со безбедносниот синџир Connected Hearts. Оваа нова верзија на класичното парче има кружни и во облик на срце карики од полирано сребро за двоен симбол на љубовта. Искористи го за да ја поделиш твојата белегзија и да ги доведешво прв план твоите омилени приврзоци.
Proveri dostupnost
  • 05
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Заштити ги твоите приврзоци со стил со безбедносниот синџир Connected Hearts. Оваа нова верзија на класичното парче има кружни и во облик на срце карики од полирано сребро за двоен симбол на љубовта. Искористи го за да ја поделиш твојата белегзија и да ги доведешво прв план твоите омилени приврзоци.
Карактеристика Вредност
Категорија Безбедносно синџирче
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Инспирирајте ја саканата личност да ги зачува своите скапоцени парчиња и подарете ѝ сиг...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Чувајте ја Вашата пролетна колекција на свое место со ова сигурносно синџирче украсено ...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Внимателно ги собравте приврзоците што покажуваат кои сте, затоа погрижете се да ги чув...
3.705 MKD
Sačuvano u omiljne
Чувајте ги приврзоците на свое место додека ја покажувате важноста на семејството со на...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Сочувајте ги приврзоците кои ја обележуваат Вашата животна приказна со ова блескаво сиг...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Комплетирајте го стилизирањето на Вашата белегзија со нежен романтичен допир. Рачно дор...
2.665 MKD
Големина
05prom
05
Sačuvano u omiljne
Чувајте ги вашите скапоцени спомени стилски безбедни на Вашата нараквица Pandora Moment...
8.125 MKD