Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Сигурносно Синџирче Светкави Клипси
Сигурносно Синџирче Светкави Клипси
Сигурносно Синџирче Светкави Клипси
Сигурносно Синџирче Светкави Клипси
Сигурносно Синџирче Светкави Клипси
Сигурносно Синџирче Светкави Клипси
Сигурносно Синџирче Светкави Клипси
Сигурносно Синџирче Светкави Клипси

Сигурносно Синџирче Светкави Клипси

Шифра на артикал: 798269CZ
Barkod: 5700302817362
Додадете нов слој на стилот и погрижете се Вашата Pandora Refelxions алка никогаш да не ви испадне од Вашата рака со ова светкаво безбедносно синџирче. Украсено со 12 кубни циркони, и логото Пандора на задниот дел, овај приврзок е направен така да може да се превртува во зависност од вашето расположение или посакуваниот израз.
0 МКД
4.485 МКД
4.485 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 05
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додадете нов слој на стилот и погрижете се Вашата Pandora Refelxions алка никогаш да не ви испадне од Вашата рака со ова светкаво безбедносно синџирче. Украсено со 12 кубни циркони, и логото Пандора на задниот дел, овај приврзок е направен така да може да се превртува во зависност од вашето расположение или посакуваниот израз.
Карактеристика Вредност
Категорија Безбедносно синџирче
Колекција Reflexions колекција
Компатибилност Pandora Reflexions
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Чувајте ја Вашата PANDORA Reflexions нараквица безбедна или едноставно завршете го ваши...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно ...
3.868 МКД