Сигурносно Синџирче Перли & Pave
Сигурносно Синџирче Перли & Pave
Сигурносно Синџирче Перли & Pave
Сигурносно Синџирче Перли & Pave
Сигурносно Синџирче Перли & Pave
Сигурносно Синџирче Перли & Pave

Сигурносно Синџирче Перли & Pave

Шифра на артикал: 798680C01
Barkod: 5700302844672
Нека Вашата колекција приврзоци биде безбедна со нашето сребрено безбедносно синџирче Перли и паве. Сигурносното синџирче се навртува на навоите од двата краја на белегзијата за да Ви даде дополнителна заштита и сигурност. Украсено е со 22 блескави проѕирни циркони и со него можете да бидете сигурни дека Вашата колекција секогаш ќе привлекува внимание и ќе восхитува.
0 МКД
3.185 МКД
3.185 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 05
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Безбедносно синџирче
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Нека Вашата колекција приврзоци биде безбедна со нашето сребрено безбедносно синџирче Перли и паве. Сигурносното синџирче се навртува на навоите од двата краја на белегзијата за да Ви даде дополнителна заштита и сигурност. Украсено е со 22 блескави проѕирни циркони и со него можете да бидете сигурни дека Вашата колекција секогаш ќе привлекува внимание и ќе восхитува.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Чувајте ја Вашата пролетна колекција на свое место со ова сигурносно синџирче украсено ...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Нека Вашата колекција приврзоци биде безбедна со нашето сребрено безбедносно синџирче П...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете декоративен завршен допир на нараквицата со ова сребрено безбедносно синџирче....
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Поставете космички допир на нараквицата со ова неверојатно синџирче за безбедност. Обог...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Чувајте ја Вашата PANDORA Reflexions нараквица безбедна или едноставно завршете го ваши...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно ...
7.735 МКД
Sačuvano u omiljne
Изразете ја својата љубов кон Дизни ликовите со овој безбедносен синџир од сребро 925 ш...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Завршете го вашиот стил на нараквицата со ова блескаво парче накит. Безбедниот синџир о...
9.685 МКД
Sačuvano u omiljne
Внимателно ги собравте приврзоците што покажуваат кои сте, затоа погрижете се да ги чув...
3.510 МКД