Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост
Клипса Сина блескавост

Клипса Сина блескавост

Шифра на артикал: 791972C01
Barkod: 5700302900217

Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 925, овој класичен заоблен приврзок го краси централна низа блескави сини каменчиња. Стилизирајте го со други сребрени парчиња накит на својата омилена Pandora Moments белегзија за да ги разделите приврзоците и да внесете суптилно наговестување на боја. Или пак, носете го со приврзоци од Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата) за комбинација метали која мами погледи. Овој разделник нема силиконско јадро и затоа ќе се лизга низ белегзијата освен ако не се стави на навоите (двата испакнати граничници за приврзоци).

0 MKD
2.535 MKD
2.535 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 925, овој класичен заоблен приврзок го краси централна низа блескави сини каменчиња. Стилизирајте го со други сребрени парчиња накит на својата омилена Pandora Moments белегзија за да ги разделите приврзоците и да внесете суптилно наговестување на боја. Или пак, носете го со приврзоци од Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата) за комбинација метали која мами погледи. Овој разделник нема силиконско јадро и затоа ќе се лизга низ белегзијата освен ако не се стави на навоите (двата испакнати граничници за приврзоци).


Карактеристика Вредност
Категорија Клипси
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 792235C01
Заштити ги и зачувај ги твоите приврзоци со овој симбол на љубовта. Доработен од сребро...
2.925 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 790010C01
Внеси ѕвездена убавина во секоја комбинација со клипсата Ѕвезди и галаксија. Овој привр...
2.925 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 799429C01
Покажи ја својата љубов кон светот со клипсата Син глобус. Сјајните континенти од сребр...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 798614C01
Секогаш можете да имате светол сончев зрак да Ви го осветлува патот благодарение на ово...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 798035
Овој едноставен а сепак впечатлив клипс е декориран со испреплетени срца - нова комбина...
2.080 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 797863ENMX
Додадете доза боја на Вашиот изглед со овај впечатлив клипс од сребро 925. Украсен со р...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972PCZ
Уредете го и истакнете го стилот на Вашата алка со овој рачно-доработен клипс, кој е ук...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 791978
Сребрен клипс кој е украсен со еден ред од рејлефни срценца.
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972CZ
Класичен сребрен клипс, украсен со линија од декоративни циркони.
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 791752
Прекрасен едноставен сребрен клипс , кој со својот дизајн потсетува на пердув.
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 790338
Сребрен клипс кој е украсен со рејлефни свиоци, кои со својата форма потсетуваат на сим...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 790210
Овој приврзок од сребро е украсен со уметнички линии кои потсеќаат на изгревот на сонце...
1.625 MKD