Клипса Заоблено перо и pavé
Клипса Заоблено перо и pavé
Клипса Заоблено перо и pavé
Клипса Заоблено перо и pavé
Клипса Заоблено перо и pavé
Клипса Заоблено перо и pavé
Клипса Заоблено перо и pavé
Клипса Заоблено перо и pavé
Клипса Заоблено перо и pavé
Клипса Заоблено перо и pavé

Клипса Заоблено перо и pavé

Шифра на артикал: 792552C01
Barkod: 5700303031132
Полетај со нашиот заоблен приврзок со пердуви и pavé. Рачно добработен во сребро, овој приврзок е украсен со сини синтетички кристали и лебдечки пердуви украсени со реална текстура. Инспирирани од идејата дека секој пердув има моќ да ви даде крилја, подари го на некој кој секогаш ве расположува. Забележи дека овој приврзок со затворач нема силиконски јадро и ќе се лизга ако не го поставиш на жлебовите (две подигнати запирања за приврзок).
0 MKD
2.665 MKD
2.665 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Полетај со нашиот заоблен приврзок со пердуви и pavé. Рачно добработен во сребро, овој приврзок е украсен со сини синтетички кристали и лебдечки пердуви украсени со реална текстура. Инспирирани од идејата дека секој пердув има моќ да ви даде крилја, подари го на некој кој секогаш ве расположува. Забележи дека овој приврзок со затворач нема силиконски јадро и ќе се лизга ако не го поставиш на жлебовите (две подигнати запирања за приврзок).
Карактеристика Вредност
Категорија Клипси
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 792746C00
Внеси уште повеќе од иконската studded текстура вашиот изглед со клипсата на Pandora ....
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 792235C01
Заштити ги и зачувај ги твоите приврзоци со овој симбол на љубовта. Доработен од сребро...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 791151C01
Функционален и модерен, приврзокот Forever Pavé е украсен со наизменични симболи...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 790010C01
Внеси ѕвездена убавина во секоја комбинација со клипсата Ѕвезди и галаксија. Овој привр...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 799502C00
Избери елегантно парче со клипсата Светкава лента. Рачно доработен од сребро, овој прив...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 798614C01
Секогаш можете да имате светол сончев зрак да Ви го осветлува патот благодарение на ово...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 798422C01
Дајте ѝ на Вашата колекција приврзоци современ изглед со овој клипс рачно доработен во ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 798035
Овој едноставен а сепак впечатлив клипс е декориран со испреплетени срца - нова комбина...
2.080 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972PCZ
Уредете го и истакнете го стилот на Вашата алка со овој рачно-доработен клипс, кој е ук...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 791978
Сребрен клипс кој е украсен со еден ред од рејлефни срценца.
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972CZ
Класичен сребрен клипс, украсен со линија од декоративни циркони.
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 791817PCZ
Гламурозен и женствен клипс , изработен од сребро 92 и сјајни нежно розови циркони.Неко...
2.665 MKD