Клипс Светкава стаза
Клипс Светкава стаза
Клипс Светкава стаза
Клипс Светкава стаза

Клипс Светкава стаза

Шифра на артикал: 768645C01
Barkod: 5700302844986
Блескајте со помош на овој клипс во Pandora Shine (уникатен бленд од метали со 18-каратна жолта позлата) украсен со блескава линија наизменично жолти и проѕирни циркони. Силиконското јадро внатре овозможува клипсот да стои во место.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Клипс Светкава стаза
Карактеристика Вредност
Категорија Клипси
Камења Циркон
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara