Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Конектор Pandora ME во облик на срце, виолетово
Конектор Pandora ME во облик на срце, виолетово
Конектор Pandora ME во облик на срце, виолетово
Конектор Pandora ME во облик на срце, виолетово
Конектор Pandora ME во облик на срце, виолетово
Конектор Pandora ME во облик на срце, виолетово
Конектор Pandora ME во облик на срце, виолетово
Конектор Pandora ME во облик на срце, виолетово
Конектор Pandora ME во облик на срце, виолетово
Конектор Pandora ME во облик на срце, виолетово

Конектор Pandora ME во облик на срце, виолетово

Шифра на артикал: 791973C01
Barkod: 5700302986150
Направете комбинација што ви се допаѓа и додајте го овој конектор за стилизирање Pandora ME во форма на срце во вашите комбинации. Изработен од сребро, овој конектор за стилизирање во форма на срце има засечени линии и проѕирен емајл во живописна виолетова боја. Внатрешноста на двете карики е изработена од сребро со висок сјај за да се избегне можноста за гребење на емајлот. Ставете го на вашата белегзија или ланче Pandora ME со карики и дајте им на вашите парчиња нова форма и должина, а потоа стилизирајте ја со најмногу осум омилени мини висечки привезоци или до три медалјони. Можете да го носите и со обетки Pandora ME. Копчето на конекторот во форма на срце се отвора навнатре и има пружина за да го направи персонализирањето на вашиот накит што е можно поедноставно и безбедно.
0 MKD
1.820 MKD
1.820 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Направете комбинација што ви се допаѓа и додајте го овој конектор за стилизирање Pandora ME во форма на срце во вашите комбинации. Изработен од сребро, овој конектор за стилизирање во форма на срце има засечени линии и проѕирен емајл во живописна виолетова боја. Внатрешноста на двете карики е изработена од сребро со висок сјај за да се избегне можноста за гребење на емајлот. Ставете го на вашата белегзија или ланче Pandora ME со карики и дајте им на вашите парчиња нова форма и должина, а потоа стилизирајте ја со најмногу осум омилени мини висечки привезоци или до три медалјони. Можете да го носите и со обетки Pandora ME. Копчето на конекторот во форма на срце се отвора навнатре и има пружина за да го направи персонализирањето на вашиот накит што е можно поедноставно и безбедно.
Карактеристика Вредност
Категорија Конектори
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Конектори 792000C01
Комплетирај го твојот стил со овој кружен конектор за стилизирање со ефект на врзување....
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Конектори 789671C00
Освежете го вашиот стајлинг и збогатете го вашиот изглед со овој круг конектор за стили...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Конектори 749671C00
Освежете ги вашите стилизации и збогатете го вашиот изглед со овој круг конектор за сти...
1.820 MKD
Sačuvano u omiljne
Конектори 799671C00
Додај им сјај на твоите комбинации со конекторот за стилизирање Pandora ME кружен. Дода...
1.625 MKD