Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Кружен Pandora ME конектор за стилизирање со ефект на боење со врзување
Кружен Pandora ME конектор за стилизирање со ефект на боење со врзување
Кружен Pandora ME конектор за стилизирање со ефект на боење со врзување
Кружен Pandora ME конектор за стилизирање со ефект на боење со врзување
Кружен Pandora ME конектор за стилизирање со ефект на боење со врзување
Кружен Pandora ME конектор за стилизирање со ефект на боење со врзување
Кружен Pandora ME конектор за стилизирање со ефект на боење со врзување
Кружен Pandora ME конектор за стилизирање со ефект на боење со врзување
Кружен Pandora ME конектор за стилизирање со ефект на боење со врзување
Кружен Pandora ME конектор за стилизирање со ефект на боење со врзување

Кружен Pandora ME конектор за стилизирање со ефект на боење со врзување

Шифра на артикал: 792000C01
Barkod: 5700302986143
Комплетирај го твојот стил со овој кружен конектор за стилизирање со ефект на врзување. Изработен од сребро, овој кружен конектор има засечени линии под проѕирниот емајл во жолт , виолетова и тиркизна боја кои се вклопуваат една во друга. Внатрешноста на двете карики е изработена од сребро со висок сјај за да се избегне можноста за гребење на емајлот. Стави го на твојата белегзија или ѓердан Pandora ME со карики и дајте им на вашите парчиња нова форма и должина, а потоа стилизирајте ја со најмногу осум омилени мини висечки приврзоци или до три медалјони. Можете да го носите и со обетки Pandora ME. Шарката на конекторот за стилизирање се отвора навнатре и има пружина за да го направи персонализирањето на вашиот накит што е можно поедноставно и безбедно.
0 MKD
1.885 MKD
1.885 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Комплетирај го твојот стил со овој кружен конектор за стилизирање со ефект на врзување. Изработен од сребро, овој кружен конектор има засечени линии под проѕирниот емајл во жолт , виолетова и тиркизна боја кои се вклопуваат една во друга. Внатрешноста на двете карики е изработена од сребро со висок сјај за да се избегне можноста за гребење на емајлот. Стави го на твојата белегзија или ѓердан Pandora ME со карики и дајте им на вашите парчиња нова форма и должина, а потоа стилизирајте ја со најмногу осум омилени мини висечки приврзоци или до три медалјони. Можете да го носите и со обетки Pandora ME. Шарката на конекторот за стилизирање се отвора навнатре и има пружина за да го направи персонализирањето на вашиот накит што е можно поедноставно и безбедно.
Карактеристика Вредност
Категорија Конектори
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Конектори 791973C01
Направете комбинација што ви се допаѓа и додајте го овој конектор за стилизирање Pandor...
1.820 MKD
Sačuvano u omiljne
Конектори 789671C00
Освежете го вашиот стајлинг и збогатете го вашиот изглед со овој круг конектор за стили...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Конектори 749671C00
Освежете ги вашите стилизации и збогатете го вашиот изглед со овој круг конектор за сти...
1.820 MKD
Sačuvano u omiljne
Конектори 799671C00
Додај им сјај на твоите комбинации со конекторот за стилизирање Pandora ME кружен. Дода...
1.625 MKD