Разделувач сина Pavé Иснпирација
Разделувач сина Pavé Иснпирација
Разделувач сина Pavé Иснпирација
Разделувач сина Pavé Иснпирација
Разделувач сина Pavé Иснпирација
Разделувач сина Pavé Иснпирација

Разделувач сина Pavé Иснпирација

Шифра на артикал: 791359NCB
Barkod: 5700302261974
Живописен, рачно-доработен абстрактен раздвојувач на PANDORA, направен од сребро 925 и поплочени сини кристали.
0 MKD
2.275 MKD
2.275 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Живописен, рачно-доработен абстрактен раздвојувач на PANDORA, направен од сребро 925 и поплочени сини кристали.
Карактеристика Вредност
Категорија Разделници
Колекција Timeless колекција
Теме Sparkle
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Овој елегантен сребрен разделувач е декориран со светкави циркончиња кои потсеќаат на с...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Раскошен абстрактен дизајн од сребро 925 пополнето со транспарентни PANDORA циркони.
2.275 MKD