Разделувач со pаvé камчиња

Разделувач со pаvé камчиња

Шифра на артикал: 798310CZ
Barkod: 5700302818536
Направете смела изјава со овој неверојатен приврзок од сребро 925 со свежа креација на експресивниот дизајн на Purely Pandora колекцијата и нејзината еволуција низ времето. Инспириран од пирсинг на телото и панк стилот, овој приврзок го доловува специјалниот момент за Вашата колекција на нараквици. Одликувајќи се со светли, полирани топчиња и дополнителна декорација покриена со кубни циркони, овој приврзок е одличен сјаен додаток.
0 МКД
1.885 МКД
1.885 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Направете смела изјава со овој неверојатен приврзок од сребро 925 со свежа креација на експресивниот дизајн на Purely Pandora колекцијата и нејзината еволуција низ времето. Инспириран од пирсинг на телото и панк стилот, овој приврзок го доловува специјалниот момент за Вашата колекција на нараквици. Одликувајќи се со светли, полирани топчиња и дополнителна декорација покриена со кубни циркони, овој приврзок е одличен сјаен додаток.
Карактеристика Вредност
Категорија Разделници
Камења Циркон
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изнесете ја Вашата впечатлива изјава за стилот со овој раздвојувач украсен со Лого & С...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете разнобоен изглед на Вашиот накит со овој сребрен раздвојувач , украсен со рачн...
1.820 МКД
Sačuvano u omiljne
Овој елегантен сребрен разделувач е декориран со светкави циркончиња кои потсеќаат на с...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Прекрасен сребрен раздвојувач на PANDORA , декориран со споени малечки камилици од бел ...
1.625 МКД
Sačuvano u omiljne
Живописен, рачно-доработен абстрактен раздвојувач на PANDORA, направен од сребро 925 и ...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Раскошен абстрактен дизајн од сребро 925 пополнето со транспарентни PANDORA циркони.
2.275 МКД