Разделник Карики со лого и срце
Разделник Карики со лого и срце
Разделник Карики со лого и срце
Разделник Карики со лого и срце
Разделник Карики со лого и срце
Разделник Карики со лого и срце

Разделник Карики со лого и срце

Шифра на артикал: 799035C00
Barkod: 5700302887358
Изнесете ја Вашата впечатлива изјава за стилот со овој раздвојувач украсен со Лого & Срца. Ова потполнето, интересно дело има два меѓусебно врзани и преклопувачки алки и е рачно доработено во сјајно сребро. Првата алка е врежана со срца од обете страни, додека втората е врежана со логото на Пандора од обете страни. Едноставен и класичен на секој поглед, овој разноврсен приврзок кој е создаден да се носи насекаде ќе го направи идеалниот модерен изглед на вашиот секојдневен стил.
0 МКД
1.885 МКД
1.885 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Разделници
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Изнесете ја Вашата впечатлива изјава за стилот со овој раздвојувач украсен со Лого & Срца. Ова потполнето, интересно дело има два меѓусебно врзани и преклопувачки алки и е рачно доработено во сјајно сребро. Првата алка е врежана со срца од обете страни, додека втората е врежана со логото на Пандора од обете страни. Едноставен и класичен на секој поглед, овој разноврсен приврзок кој е создаден да се носи насекаде ќе го направи идеалниот модерен изглед на вашиот секојдневен стил.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додадете разнобоен изглед на Вашиот накит со овој сребрен раздвојувач , украсен со рачн...
1.820 МКД
Sačuvano u omiljne
Овој елегантен сребрен разделувач е декориран со светкави циркончиња кои потсеќаат на с...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Прекрасен сребрен раздвојувач на PANDORA , декориран со споени малечки камилици од бел ...
1.625 МКД
Sačuvano u omiljne
Живописен, рачно-доработен абстрактен раздвојувач на PANDORA, направен од сребро 925 и ...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Раскошен абстрактен дизајн од сребро 925 пополнето со транспарентни PANDORA циркони.
2.275 МКД