Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Висечки приврзок Срце што лебди
Висечки приврзок Срце што лебди
Висечки приврзок Срце што лебди
Висечки приврзок Срце што лебди
Висечки приврзок Срце што лебди
Висечки приврзок Срце што лебди
Висечки приврзок Срце што лебди
Висечки приврзок Срце што лебди
Висечки приврзок Срце што лебди
Висечки приврзок Срце што лебди

Висечки приврзок Срце што лебди

Шифра на артикал: 768672C00
Barkod: 5700302845761

Комплетирај го твојот изглед со весел гест со оваа елегантна и префинета клипса од 14k позлата висечко срце, која е романтичен додаток на вашата белегзија Pandora Reflexions. Висечкиот привезок срце од 14k позлата и дава суптилно движење на твојата комбинација

0 МКД
1.463 МКД
1.463 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Комплетирај го твојот изглед со весел гест со оваа елегантна и префинета клипса од 14k позлата висечко срце, која е романтичен додаток на вашата белегзија Pandora Reflexions. Висечкиот привезок срце од 14k позлата и дава суптилно движење на твојата комбинација

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Reflexions колекција
Компатибилност Pandora Reflexions
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara