Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Мини висечки приврзок Pandora ME  љубовна стрела
Мини висечки приврзок Pandora ME  љубовна стрела
Мини висечки приврзок Pandora ME  љубовна стрела
Мини висечки приврзок Pandora ME  љубовна стрела
Мини висечки приврзок Pandora ME  љубовна стрела
Мини висечки приврзок Pandora ME  љубовна стрела
Мини висечки приврзок Pandora ME  љубовна стрела
Мини висечки приврзок Pandora ME  љубовна стрела

Мини висечки приврзок Pandora ME љубовна стрела

Шифра на артикал: 782466C01
Barkod: 5700303023984
Испрати директна њубовна порака со помош на мини висечки приврзок Pandora ME љубовна стрела. Стрелката со 14k позлата е украсена со проѕирен коцкест циркон во форма на срце и детално претставено пердувче , па сите очи ќе бидат на него. Овој мини висечки привезок може да се носи на Pandora ME стајлинг конектори кои се отвораат на белегзија, ѓердани, прстени и алки со карики.
0 MKD
2.275 MKD
2.275 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Испрати директна њубовна порака со помош на мини висечки приврзок Pandora ME љубовна стрела. Стрелката со 14k позлата е украсена со проѕирен коцкест циркон во форма на срце и детално претставено пердувче , па сите очи ќе бидат на него. Овој мини висечки привезок може да се носи на Pandora ME стајлинг конектори кои се отвораат на белегзија, ѓердани, прстени и алки со карики.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Пренеси ја твојата внатрешна сила со мини висечкиот приврзок Pandora ME Illuminate Me,...
1.138 MKD
Заштеда 29%
1.593 MKD
Sačuvano u omiljne
Инспириран од поп арт движењето овој мини висечки приврзок Pandora ME Среќно капаче пре...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Пренеси ги твоите омилени емоџи од тастатурата на твојот накит со мини висечкиот приврз...
2.275 MKD