Висечки приврзок Срце и ангел
Висечки приврзок Срце и ангел
Висечки приврзок Срце и ангел
Висечки приврзок Срце и ангел
Висечки приврзок Срце и ангел
Висечки приврзок Срце и ангел
Висечки приврзок Срце и ангел
Висечки приврзок Срце и ангел
Висечки приврзок Срце и ангел
Висечки приврзок Срце и ангел

Висечки приврзок Срце и ангел

Шифра на артикал: 792646C01
Barkod: 5700303039992.00
Овој специјален привезок ја симболизира љубовта која е вечна, дури и кога нашите сакани повеќе не се со нас. Приврзокот Heart and Angel е изработен од сребро и има форма на срце со ангелско крило исечено на едната половина од срцето, а горниот дел од крилото е малку подигнат и украсен со паве. На другата половина од срцето е изгравирана пораката „Ти го напушти мојот свет, но никогаш моето ❤“. Врската е украсена со два паве лакови однадвор. Симболично парче како потсетник на оние кои секогаш ќе ги носите во вашето срце.

Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Овој специјален привезок ја симболизира љубовта која е вечна, дури и кога нашите сакани повеќе не се со нас. Приврзокот Heart and Angel е изработен од сребро и има форма на срце со ангелско крило исечено на едната половина од срцето, а горниот дел од крилото е малку подигнат и украсен со паве. На другата половина од срцето е изгравирана пораката „Ти го напушти мојот свет, но никогаш моето ❤“. Врската е украсена со два паве лакови однадвор. Симболично парче како потсетник на оние кои секогаш ќе ги носите во вашето срце.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Посакај желба со двобојната ѕвезда Shooting Double Dangle . Изработен од сребро и 14k ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека бијат камбаните за среќната двојка! Висечки двоен привезок Свадбените ѕвона во две...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ги генерациите на љубовта со двобојниот делив семеен привезок, со три дела о...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Подарете накит за мама кој секогаш ќе биде совршен за вас, таква каква што е таа. Двоен...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Отклучи ја љубовта спрема себе си со нашиот висечки приврзок клуч и лизгачко срце со ра...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Заклучи ја љубовта со нашиот висечки клуч, катанец и срце со различни бои. Зборовите "T...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го нашиот висечки приврзок Pandora Club 2023 морска школка со обработен слатководе...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи срце на дланка со нашиот висечки привезок Срце кое зрачи со различни бои. Овој при...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволете ѕвездите да ве водат со овој романтичен привезок од 14k розе позлато, со ком...
4.485 MKD