Висечки двоен привезок Двобојно срце со симбол за бесконечност
Висечки двоен привезок Двобојно срце со симбол за бесконечност
Висечки двоен привезок Двобојно срце со симбол за бесконечност
Висечки двоен привезок Двобојно срце со симбол за бесконечност
Висечки двоен привезок Двобојно срце со симбол за бесконечност
Висечки двоен привезок Двобојно срце со симбол за бесконечност
Висечки двоен привезок Двобојно срце со симбол за бесконечност
Висечки двоен привезок Двобојно срце со симбол за бесконечност
Висечки двоен привезок Двобојно срце со симбол за бесконечност
Висечки двоен привезок Двобојно срце со симбол за бесконечност

Висечки двоен привезок Двобојно срце со симбол за бесконечност

Шифра на артикал: 782641C01
Barkod: 5700303039794.00
Подарете накит за мама кој секогаш ќе биде совршен за вас, таква каква што е таа. Двоен приврзок со симбол за бесконечност на срцето со две бои има привезок од шупливо срце од 14k розе позалта што го формира симболот на бесконечноста во центарот, украсен со ниско розово pavé и изгравиран со зборот „Мама“ со розов камен кон централната буква. Зад е сребрен диск во форма на срце со пораката „За мене ти си совршен“ изгравиран од двете страни создавајќи дезен. Розовата pavé дава конечен сјај на врската. Прослава на мајчинската љубов во сите нејзини облици.

0 MKD
3.835 MKD
3.835 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Подарете накит за мама кој секогаш ќе биде совршен за вас, таква каква што е таа. Двоен приврзок со симбол за бесконечност на срцето со две бои има привезок од шупливо срце од 14k розе позалта што го формира симболот на бесконечноста во центарот, украсен со ниско розово pavé и изгравиран со зборот „Мама“ со розов камен кон централната буква. Зад е сребрен диск во форма на срце со пораката „За мене ти си совршен“ изгравиран од двете страни создавајќи дезен. Розовата pavé дава конечен сјај на врската. Прослава на мајчинската љубов во сите нејзини облици.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Посакај желба со двобојната ѕвезда Shooting Double Dangle . Изработен од сребро и 14k ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека бијат камбаните за среќната двојка! Висечки двоен привезок Свадбените ѕвона во две...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ги генерациите на љубовта со двобојниот делив семеен привезок, со три дела о...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Отклучи ја љубовта спрема себе си со нашиот висечки приврзок клуч и лизгачко срце со ра...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Заклучи ја љубовта со нашиот висечки клуч, катанец и срце со различни бои. Зборовите "T...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го нашиот висечки приврзок Pandora Club 2023 морска школка со обработен слатководе...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи срце на дланка со нашиот висечки привезок Срце кое зрачи со различни бои. Овој при...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволете ѕвездите да ве водат со овој романтичен привезок од 14k розе позлато, со ком...
4.485 MKD