Висечки приврзок Disney The Little Mermaid Sebastian Crab
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid Sebastian Crab
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid Sebastian Crab
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid Sebastian Crab
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid Sebastian Crab
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid Sebastian Crab
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid Sebastian Crab
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid Sebastian Crab
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid Sebastian Crab
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid Sebastian Crab

Висечки приврзок Disney The Little Mermaid Sebastian Crab

Шифра на артикал: 792694C01
Barkod: 5700303046914.00

Носи парче од твојта омилена приказна и додај го во твојата колекција нашиот приврзок од Disney The Little Mermaid Sebastian Crab. Инспириран од ракот помошник на Ариел, овој сребрен привезок содржи реални детали од рак, како што се ситни очи со мониста, шест нозе и штипки и виси од прстен. Портокаловата стаклена обвивка од рак од Мурано е украсена со шупливи брановидни шари низ кои свети препознатливата боја на Себастијан. Врската за штипка за ракови е изгравирана со пораката за логото Пандора на едната страна и логото ©Disney од другата страна. Носете го Себастијан со вас како симбол на водство и пријателство или подарете го на некој на кој секогаш можете да сметате.

0 MKD
3.835 MKD
3.835 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Носи парче од твојта омилена приказна и додај го во твојата колекција нашиот приврзок од Disney The Little Mermaid Sebastian Crab. Инспириран од ракот помошник на Ариел, овој сребрен привезок содржи реални детали од рак, како што се ситни очи со мониста, шест нозе и штипки и виси од прстен. Портокаловата стаклена обвивка од рак од Мурано е украсена со шупливи брановидни шари низ кои свети препознатливата боја на Себастијан. Врската за штипка за ракови е изгравирана со пораката за логото Пандора на едната страна и логото ©Disney од другата страна. Носете го Себастијан со вас како симбол на водство и пријателство или подарете го на некој на кој секогаш можете да сметате.

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Стакло
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Отвори ја вратата за пријателство со Disney Pixar Monsters, Inc. Door Danngle Charm. Ов...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Патувај преку морето со нашиот приврзок од Disney The Little Mermaid Ariel, инспириран ...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Канализирај ги најскриените ќошиња на океанот со нашиот Disney The Little Mermaid Ursul...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
За најголемите ентузијасти на Disney – по повод 100-годишнината на Disney, додади на тв...
7.735 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбележи ја натприродната љубов со нашиот висечки привезок Disney Pixar Wall-E i Eve ко...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбележи ја судбинската љубов со нашиот висечки привезок со црвено Murano стакло Бакне...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Вклучете се во магична авантура која ќе ве собори од нозе со овој привезок инспириран о...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Осмели се да сонуваш со Disney принцезата Јасмин. Прославете го 30-тиот роденден на кла...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Раскажи приказна стара колку времето со овој приврзок кој претставува омилена сцена од ...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Зачекори во магичниот свет на Disney Beauty and the Beast со овој двоен висечки приврзо...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи го омилениот снешко со висечкиот приврзок Disney Frozen Snow Olaf. Овој приврзок...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Направете засекогаш да го памети својот посебен ден и подарете ѝ го висечкиот приврзок ...
4.485 MKD