Делив висечки приврзок Disney The Lion King Timon & Pumbaa
Делив висечки приврзок Disney The Lion King Timon & Pumbaa
Делив висечки приврзок Disney The Lion King Timon & Pumbaa
Делив висечки приврзок Disney The Lion King Timon & Pumbaa
Делив висечки приврзок Disney The Lion King Timon & Pumbaa
Делив висечки приврзок Disney The Lion King Timon & Pumbaa
Делив висечки приврзок Disney The Lion King Timon & Pumbaa
Делив висечки приврзок Disney The Lion King Timon & Pumbaa

Делив висечки приврзок Disney The Lion King Timon & Pumbaa

Шифра на артикал: 793357C01
Barkod: 5700303127293
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion King Timon & Pumba. Овој дводелен приврзок од чисто сребро ги прикажува познатите најдобри пријатели на Disney, Timon и Pumba со прекрасни детали, вклучувајќи и шарен емајл и врежени карактеристики. Секоa алка е гравирана со омилената изрека на среќните ликови „no worries“, на јазикот свахили. Било да ги носиш двете парчиња заедно или да го поделиш приврзокот со пријателка, тоа ќе те потсети на среќата којашто пријателството ја носи.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion King Timon & Pumba. Овој дводелен приврзок од чисто сребро ги прикажува познатите најдобри пријатели на Disney, Timon и Pumba со прекрасни детали, вклучувајќи и шарен емајл и врежени карактеристики. Секоa алка е гравирана со омилената изрека на среќните ликови „no worries“, на јазикот свахили. Било да ги носиш двете парчиња заедно или да го поделиш приврзокот со пријателка, тоа ќе те потсети на среќата којашто пријателството ја носи.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Потпри се на својата разиграна страна додека го носиш висечкиот приврзок Disney Daisy D...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го класичниот лик со висечки приврзок Donald Duck. Овој дизајн од чисто сребр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Имај своја стаклен чевел на приврзокот за висечки чевел од стакло Пепелашка на Disney. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Отвори ја вратата за пријателство со Disney Pixar Monsters, Inc. Door Danngle Charm. Ов...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди главниот настан со Симба на Disney од Кралот Лав. Лимитирано издание Disney 100th ...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Патувај преку морето со нашиот приврзок од Disney The Little Mermaid Ariel, инспириран ...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи парче од твојта омилена приказна и додај го во твојата колекција нашиот приврзок о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Канализирај ги најскриените ќошиња на океанот со нашиот Disney The Little Mermaid Ursul...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
За најголемите ентузијасти на Disney – по повод 100-годишнината на Disney, додади на тв...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбележи ја натприродната љубов со нашиот висечки привезок Disney Pixar Wall-E i Eve ко...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбележи ја судбинската љубов со нашиот висечки привезок со црвено Murano стакло Бакне...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Вклучете се во магична авантура која ќе ве собори од нозе со овој привезок инспириран о...
3.276 MKD
Заштеда 30%
4.680 MKD