Мини висечки приврзок срце од 14к розе позалта со розе кристали и розе емајл
Мини висечки приврзок срце од 14к розе позалта со розе кристали и розе емајл
Мини висечки приврзок срце од 14к розе позалта со розе кристали и розе емајл
Мини висечки приврзок срце од 14к розе позалта со розе кристали и розе емајл
Мини висечки приврзок срце од 14к розе позалта со розе кристали и розе емајл
Мини висечки приврзок срце од 14к розе позалта со розе кристали и розе емајл

Мини висечки приврзок срце од 14к розе позалта со розе кристали и розе емајл

Шифра на артикал: 783042C01
Barkod: 5700303092669

Нема ограничување на љубовта кога го носите мини приврзокот Pandora ME Pink Chakra Heart. Овој приврзок од 14 k розе позалта има светло розев рачно нанесен емајл и розов кристал во облик на срце во центарот. Задната страна е со полирано срце од 14 k розе позалта со флеш линии и исечени детали. Потсетник дека дивите срца не можат да се скршат, овој мини приврзок додава длабочина на вашиот изглед, симболизирајќи дека љубовта – кон себе и другите – секогаш победува. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.

0 MKD
2.665 MKD
2.665 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Нема ограничување на љубовта кога го носите мини приврзокот Pandora ME Pink Chakra Heart. Овој приврзок од 14 k розе позалта има светло розев рачно нанесен емајл и розов кристал во облик на срце во центарот. Задната страна е со полирано срце од 14 k розе позалта со флеш линии и исечени детали. Потсетник дека дивите срца не можат да се скршат, овој мини приврзок додава длабочина на вашиот изглед, симболизирајќи дека љубовта – кон себе и другите – секогаш победува. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Чувај ја среќата на твоја страна кога го носиш приврзокот Pandora ME Lucky Ladybird Min...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Испрати директна њубовна порака со помош на мини висечки приврзок Pandora ME љубовна ...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Инспириран од поп арт движењето овој мини висечки приврзок Pandora ME Среќно капаче пре...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Пренеси ги твоите омилени емоџи од тастатурата на твојот накит со мини висечкиот приврз...
1.138 MKD