Прстен небесната ѕвезда
Прстен небесната ѕвезда
Прстен небесната ѕвезда
Прстен небесната ѕвезда
Прстен небесната ѕвезда
Прстен небесната ѕвезда
Прстен небесната ѕвезда
Прстен небесната ѕвезда
Прстен небесната ѕвезда
Прстен небесната ѕвезда

Прстен небесната ѕвезда

Шифра на артикал: 162333C01
Barkod: 5700303013459
Како што вели познатата поговорка, нека твојата цел биде Месечината и ќе слетате меѓу ѕвездите. Деликатниот прстен од 14k позлата ја носи магијата и убавината на огромното ноќно небо во неговите светликави камења во облици на ѕвезди слични на сон. Нека те потсетува да ја одржувате магијата жива во твоето секојдневие или нека биде накит за специјални пригоди кој на твоите комбинации им дава вистинска ѕвездена моќ.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Како што вели познатата поговорка, нека твојата цел биде Месечината и ќе слетате меѓу ѕвездите. Деликатниот прстен од 14k позлата ја носи магијата и убавината на огромното ноќно небо во неговите светликави камења во облици на ѕвезди слични на сон. Нека те потсетува да ја одржувате магијата жива во твоето секојдневие или нека биде накит за специјални пригоди кој на твоите комбинации им дава вистинска ѕвездена моќ.
Карактеристика Вредност
Категорија Прстени за нижење
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Повикај ја моќта на спротивноста кога го носиш Pandora ME преполовениот емајлиран прсте...
4.030 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Сѐ е во деталите со Pandora ME прстенот со текстура и камчиња. Лентата со 14к позлата с...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Одбери елегантна едноставност кога го носиш органски обликуваниот лентест прстен. Израб...
3.315 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со прстенот со барокни третирани слатководно култив...
8.125 MKD
Големина
54
56
Sačuvano u omiljne
Унапреди го својот секојдневен изглед со органски обликуваните прстени за нижење. Овој ...
8.775 MKD
Големина
52
54
Sačuvano u omiljne
Нов бран на 14k позлата. Нашиот полиран брановиден прстен има крива што личи на движење...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Избери нежен сјај кога го носиш блескавиот прстен. Неопходно парче за секоја колекција,...
4.030 MKD
Големина
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Влези во твојата златна ера со прстенот Pandora ME Pyramids. Овој прстен од 14k позлата...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Додади сјај и боја на твојата облека со нашиот прстен Pandora ME Pavé во полусина боја....
4.030 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Рачно доработен во 14k позлата, нашиот прстен во вид на блескав бран доловува движење н...
4.030 MKD
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Додади класичен стил со Sparkling Infinity Ring. Рачно доработен во сребро со п 14k поз...
8.125 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Класичен прстен кој симболизира вечност, збогатен со нови детали. Овој прстен Светкав п...
6.045 MKD
Големина
50
52
54
56