Прстен од чисто сребро со кралско зелен кристал
Прстен од чисто сребро со кралско зелен кристал
Прстен од чисто сребро со кралско зелен кристал
Прстен од чисто сребро со кралско зелен кристал
Прстен од чисто сребро со кралско зелен кристал
Прстен од чисто сребро со кралско зелен кристал

Прстен од чисто сребро со кралско зелен кристал

Шифра на артикал: 192993C05
Barkod: 5700303085104

Носи го симболот на вечноста со прстенот симболот на вечноста. Овој сребрен прстен се одликува со еден светкав кралски зелен вештачки кристал. Полирана лента се обвиткува околу централниот камен и знак на бесконечност. Без разлика дали сакате да носите потсетник на вечната љубов или симбол на безвременска радост што влева во секој момент, овој разнобоен вечен прстен ќе донесе блескаво значење на вашиот изглед.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
  • 58
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Носи го симболот на вечноста со прстенот симболот на вечноста. Овој сребрен прстен се одликува со еден светкав кралски зелен вештачки кристал. Полирана лента се обвиткува околу централниот камен и знак на бесконечност. Без разлика дали сакате да носите потсетник на вечната љубов или симбол на безвременска радост што влева во секој момент, овој разнобоен вечен прстен ќе донесе блескаво значење на вашиот изглед.

Карактеристика Вредност
Категорија Прстени за нижење
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Повикај ја моќта на спротивноста кога го носиш Pandora ME преполовениот емајлиран прсте...
2.665 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Сѐ е во деталите со Pandora ME прстенот со текстура и камчиња. Лентата од чисто сребро ...
2.405 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Одбери елегантна едноставност кога го носиш органски обликуваниот лентест прстен. Израб...
2.665 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Унапреди го својот секојдневен изглед со помош на органски обликувани прстени за нижење...
6.760 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Блескај со стил со прстенот со блескави преклопувачки ленти од сребро од колекцијата Ti...
6.045 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Нов бран на нижење. Изработен од сребро, нашиот блескав брановиден прстен е инспириран ...
4.030 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Нов бран на договори. Изработен од чисто сребро, нашиот полиран брановиден прстен е обл...
1.950 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Додади посебен шмек на твојот изглед со Pandora ME прстенот со емајл. Овој сребрен прст...
2.665 MKD
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Носи го симболот на вечноста на плавиот прстен на вечноста. Овој сребрен прстен има еде...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Носи госимболот на вечноста на пролетниот зелен прстен на вечноста. Овој сребрен прстен...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
На црвениот прстен на вечноста го носи симболот на вечноста. Овој сребрен прстен има ед...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
На белиот прстен на вечноста го носи симболот на вечноста. Овој сребрен прстен се одлик...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58