Органски обликувани прстени за нижење
Органски обликувани прстени за нижење
Органски обликувани прстени за нижење
Органски обликувани прстени за нижење
Органски обликувани прстени за нижење
Органски обликувани прстени за нижење

Органски обликувани прстени за нижење

Шифра на артикал: 193264C00
Barkod: 5700303128221
Унапреди го својот секојдневен изглед со помош на органски обликувани прстени за нижење. Овој сет од два прстени од чисто сребро ги обликуваат лентите со органски облик со природен изглед создан од разновидна дебелина, испакнати делови и благо конвексен облик. Кога заедно се нанижени, намерните варијации во две ленти создаваат интересна празнина помеѓу нив. Било да ги стилизираш заедно или одвоено, овој пар на прстени од чисто сребро претставува неопходен дел од колекцијата на секој љубител на прстени.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Унапреди го својот секојдневен изглед со помош на органски обликувани прстени за нижење. Овој сет од два прстени од чисто сребро ги обликуваат лентите со органски облик со природен изглед создан од разновидна дебелина, испакнати делови и благо конвексен облик. Кога заедно се нанижени, намерните варијации во две ленти создаваат интересна празнина помеѓу нив. Било да ги стилизираш заедно или одвоено, овој пар на прстени од чисто сребро претставува неопходен дел од колекцијата на секој љубител на прстени.
Карактеристика Вредност
Категорија Прстени за нижење
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Повикај ја моќта на спротивноста кога го носиш Pandora ME преполовениот емајлиран прсте...
2.665 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Сѐ е во деталите со Pandora ME прстенот со текстура и камчиња. Лентата од чисто сребро ...
2.405 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Одбери елегантна едноставност кога го носиш органски обликуваниот лентест прстен. Израб...
2.665 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Блескај со стил со прстенот со блескави преклопувачки ленти од сребро од колекцијата Ti...
6.045 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Додади посебен шмек на твојот изглед со Pandora ME прстенот со емајл. Овој сребрен прст...
2.665 MKD
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Носи го симболот на вечноста на плавиот прстен на вечноста. Овој сребрен прстен има еде...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Носи госимболот на вечноста на пролетниот зелен прстен на вечноста. Овој сребрен прстен...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
На црвениот прстен на вечноста го носи симболот на вечноста. Овој сребрен прстен има ед...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
На белиот прстен на вечноста го носи симболот на вечноста. Овој сребрен прстен се одлик...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Носи го симболот на вечноста со прстенот симболот на вечноста. Овој сребрен прстен се о...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Го носи симболот на вечноста на чист прстен на вечноста. Овој сребрен прстен има еден п...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на вечноста кога ќе го избереш прстенот со тиркизно сина вечност во кругот....
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58