Прстен со двобојно клизачко со срце блескав сјај
Прстен со двобојно клизачко со срце блескав сјај
Прстен со двобојно клизачко со срце блескав сјај
Прстен со двобојно клизачко со срце блескав сјај
Прстен со двобојно клизачко со срце блескав сјај
Прстен со двобојно клизачко со срце блескав сјај
Прстен со двобојно клизачко со срце блескав сјај
Прстен со двобојно клизачко со срце блескав сјај

Прстен со двобојно клизачко со срце блескав сјај

Шифра на артикал: 162504C00
Barkod: 5700303023335
Пренеси љубовна енергија со нашиот прстен со двобојно лизгачко срце со блескав сјај. Повлечи го срцето со 14к позлата по должина на предниот дел на сребрениот обрач и секогаш оди таму каде што те носи твоето срце. Пораката "ALL FOR LOVE" е внимателно изгравирана од внатрешноста на прстенот. Спој го со други парчиња од комбинација на метали за да го комплетираш твојот изглед.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Пренеси љубовна енергија со нашиот прстен со двобојно лизгачко срце со блескав сјај. Повлечи го срцето со 14к позлата по должина на предниот дел на сребрениот обрач и секогаш оди таму каде што те носи твоето срце. Пораката "ALL FOR LOVE" е внимателно изгравирана од внатрешноста на прстенот. Спој го со други парчиња од комбинација на метали за да го комплетираш твојот изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Pandora Moments
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Две бои се подобри од една, со двобојниот прстен со преплетени ленти. Овој прстен има д...
6.760 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Покажи ја својата сила со Прстенот Game of Thrones, Astrolabe кој се врти. Oвој ротирач...
6.045 MKD
Големина
50
52
54
56
58