Прстен Game of Thrones, Astrolabe кој се врти
Прстен Game of Thrones, Astrolabe кој се врти
Прстен Game of Thrones, Astrolabe кој се врти
Прстен Game of Thrones, Astrolabe кој се врти
Прстен Game of Thrones, Astrolabe кој се врти
Прстен Game of Thrones, Astrolabe кој се врти

Прстен Game of Thrones, Astrolabe кој се врти

Шифра на артикал: 163136C01
Barkod: 5700303110912
Покажи ја својата сила со Прстенот Game of Thrones, Astrolabe кој се врти. Oвој ротирачки прстен од колекцијата Game of Thrones x Pandora е обложен со 14k злато и содржи ротирачки ленти со сложени детали, кои потсетуваат на вистинска астролаб. Двете прстенести ленти се поврзани со клинови, што овозможува движење. Комплексните детали даваат митска нота заедно со блескавите кубни циркони. Инспириран од историјата на Вестерос, совршено парче за обожавателите на Game of Thrones во твојот живот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
  • 58
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи ја својата сила со Прстенот Game of Thrones, Astrolabe кој се врти. Oвој ротирачки прстен од колекцијата Game of Thrones x Pandora е обложен со 14k злато и содржи ротирачки ленти со сложени детали, кои потсетуваат на вистинска астролаб. Двете прстенести ленти се поврзани со клинови, што овозможува движење. Комплексните детали даваат митска нота заедно со блескавите кубни циркони. Инспириран од историјата на Вестерос, совршено парче за обожавателите на Game of Thrones во твојот живот.
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Game of Thrones колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Пренеси љубовна енергија со нашиот прстен со двобојно лизгачко срце со блескав сјај. По...
5.395 MKD
Големина
52
54
56