Прстен со третиран слатководен култивиран бисер
Прстен со третиран слатководен култивиран бисер
Прстен со третиран слатководен култивиран бисер
Прстен со третиран слатководен култивиран бисер
Прстен со третиран слатководен култивиран бисер
Прстен со третиран слатководен култивиран бисер

Прстен со третиран слатководен култивиран бисер

Шифра на артикал: 163157C01
Barkod: 5700303111605
Уживај во елеганцијата на нашиот прстен со третиран слатководен култивиран бисер, класичен, но модерен додаток на колекцијата Pandora Timeless. Овој прстен од 14k позлата има лента со благ квадратен профил. Во своето срце има бел третиран слатководен култивиран бисер, поставен со клин, создавајќи смела фокусна точка. Централниот дел на лентата има конкавен дел, додавајќи модерен пресврт. Гравиран со Pandora логотип, овој прстен совршено ги спојува класичните бисери со современиот дизајн. Имај предвид дека секој третиран слатководен култивиран бисер е уникатен, со различна големина и боја поради природните карактеристики. Кај овој материјал може да се појави нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери поминуваат низ процес на избелување и подобрување на сјајот за подобра убавина.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Уживај во елеганцијата на нашиот прстен со третиран слатководен култивиран бисер, класичен, но модерен додаток на колекцијата Pandora Timeless. Овој прстен од 14k позлата има лента со благ квадратен профил. Во своето срце има бел третиран слатководен култивиран бисер, поставен со клин, создавајќи смела фокусна точка. Централниот дел на лентата има конкавен дел, додавајќи модерен пресврт. Гравиран со Pandora логотип, овој прстен совршено ги спојува класичните бисери со современиот дизајн. Имај предвид дека секој третиран слатководен култивиран бисер е уникатен, со различна големина и боја поради природните карактеристики. Кај овој материјал може да се појави нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери поминуваат низ процес на избелување и подобрување на сјајот за подобра убавина.
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прослави го заедништвото со нашиот Duo прстен со третирани слатководни култивирани бисе...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Истакни ја својата смела страна со прстенот „Game of Thrones" Lannister лав. Совршен за...
5.395 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Полноќ е само почеток. Подготви се за балот со прстенот за кочија на Disney Cinderella ...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Однеси ја твојата обожавателка на следното ниво со блескавиот вечен прстен на Disney Mi...
6.045 MKD
Големина
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Собери богатство на древно кралство со „Game of Thrones House of the Dragon прстен“. Со...
5.395 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Создадете изглед инспириран од симболите за природата со овој лимитиран прстен во Pando...
8.775 MKD
Големина
50
52
54
56
58