Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на срце
Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на срце
Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на срце
Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на срце

Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на срце

Шифра на артикал: 312270C00
Barkod: 5700302997859
Прослави го твојот најдобар пријател со четири нозе со гравирана плочка во облик на срце. Изработено од нерѓосувачки челик за четириножниот член на семејството, ова парче во облик на срце може да биде врежано со лична порака за љубов. Стави го на ѓердан за домашно милениче од Pandora и носи привезок од срце Pandora за врвен момент на поврзување со твоето домашно милениче.
0 MKD
943 MKD
943 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прослави го твојот најдобар пријател со четири нозе со гравирана плочка во облик на срце. Изработено од нерѓосувачки челик за четириножниот член на семејството, ова парче во облик на срце може да биде врежано со лична порака за љубов. Стави го на ѓердан за домашно милениче од Pandora и носи привезок од срце Pandora за врвен момент на поврзување со твоето домашно милениче.
Карактеристика Вредност
Категорија Додаток за домашни миленици
Колекција Pandora Moments
Теме Животни и миленици
Компатибилност Pandora Moments
Метал Челик
Метал дополнителен опис Челик
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Почести го твојот крзнен пријател со плочка за гравирање во облик на коска за ѓерданите...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи му на твојот крзнен пријател да блесне со оваа плоча за гравирање на ѓерданот з...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
За крзнени пријатели, големи и мали. Нашиот прв ѓердан е за домашни миленици од растите...
2.828 MKD
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
За крзнени пријатели, големи и мали. Нашиот прв ѓердан е за домашни миленици од растите...
2.828 MKD
Големина
XS
S
M