Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на шепа
Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на шепа
Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на шепа
Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на шепа

Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на шепа

Шифра на артикал: 312268C00
Barkod: 5700302997842
Дозволи му на твојот крзнен пријател да блесне со оваа плоча за гравирање на ѓерданот за миленичиња со отпечаток од шепи. Нашиот прв накит за четириножни членови на семејството е изработен од не'рѓосувачки челик со висок сјај и е украсен со шепа во форма на срце. На едната страна од плочката се испишани зборовите: „The smallest things take up the most room in your heart.“ На другата страна, изгравирај ја твојата порака и покажи му на светот колку ти значи твоето домашно милениче.
0 MKD
943 MKD
943 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дозволи му на твојот крзнен пријател да блесне со оваа плоча за гравирање на ѓерданот за миленичиња со отпечаток од шепи. Нашиот прв накит за четириножни членови на семејството е изработен од не'рѓосувачки челик со висок сјај и е украсен со шепа во форма на срце. На едната страна од плочката се испишани зборовите: „The smallest things take up the most room in your heart.“ На другата страна, изгравирај ја твојата порака и покажи му на светот колку ти значи твоето домашно милениче.
Карактеристика Вредност
Категорија Додаток за домашни миленици
Колекција Pandora Moments
Теме Животни и миленици
Компатибилност Pandora Moments
Метал Челик
Метал дополнителен опис Челик
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Почести го твојот крзнен пријател со плочка за гравирање во облик на коска за ѓерданите...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави го твојот најдобар пријател со четири нозе со гравирана плочка во облик на срц...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
За крзнени пријатели, големи и мали. Нашиот прв ѓердан е за домашни миленици од растите...
2.828 MKD
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
За крзнени пријатели, големи и мали. Нашиот прв ѓердан е за домашни миленици од растите...
2.828 MKD
Големина
XS
S
M