Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на коска
Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на коска
Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на коска
Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на коска

Плочка за гравирање за ѓердан за домашни миленици во облик на коска

Шифра на артикал: 312269C00
Barkod: 5700302997866
Почести го твојот крзнен пријател со плочка за гравирање во облик на коска за ѓерданите за домашни миленици . Изработена од не'рѓосувачки челик со висок сјај за вашиот член на семејството со четири нозе, плочката има мало исечено срце во едниот агол од коската. Персонализирај ја плочката со врежана порака и покажи му на светот колку го сакаш своето кутре.
0 MKD
943 MKD
943 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Почести го твојот крзнен пријател со плочка за гравирање во облик на коска за ѓерданите за домашни миленици . Изработена од не'рѓосувачки челик со висок сјај за вашиот член на семејството со четири нозе, плочката има мало исечено срце во едниот агол од коската. Персонализирај ја плочката со врежана порака и покажи му на светот колку го сакаш своето кутре.
Карактеристика Вредност
Категорија Додаток за домашни миленици
Колекција Pandora Moments
Теме Животни и миленици
Компатибилност Pandora Moments
Метал Челик
Метал дополнителен опис Челик
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дозволи му на твојот крзнен пријател да блесне со оваа плоча за гравирање на ѓерданот з...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави го твојот најдобар пријател со четири нозе со гравирана плочка во облик на срц...
943 MKD
Sačuvano u omiljne
За крзнени пријатели, големи и мали. Нашиот прв ѓердан е за домашни миленици од растите...
2.828 MKD
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
За крзнени пријатели, големи и мали. Нашиот прв ѓердан е за домашни миленици од растите...
2.828 MKD
Големина
XS
S
M