Универзум
26.03.2021.

Совети за стилизирање на накит

 

Нижење и стилизирање ѓердани без кои не се може

 

 

Ѓердани кои мора да ги имаш!

 

 

Подигни ја играта на нижење на повисоко ниво

 

 

Стави прстен

 

 

Креирај инспиритивни венчиња од бели ради

 

 

Како се прави: приврзоци на рака

 

 

Усоврши ја техниката на комбинирање две бои на метали

Креирај комбинација во повеќе бои, спојувајќи парчиња од различни метали. Додади колку сакаш бели ради и покажи дека пролетта стигна!

 

 

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со розево камче. Рачно доработен од...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.535 МКД
Големина
56
54
52
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со виолетово камче. Рачно доработен...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.535 МКД
Големина
56
54
52
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Носете деликатна и прекрасна цветна круна преку целата година со овој блескав прстен Кр...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.135 МКД
Големина
56
54
52

Остави коментар

Trenutno nema komentara