Универзум
26.03.2021.

Стилски трикови за металите

 

Биди кул со сребро

 

 

 

Блесни со Pandora Rose

 

 

Комбинирај и усогласи ги своите метали

Кога се металите во прашање, повеќе е повеќе и затоа не го избегнувај директниот судир! Комбинирај и усогласувај белегзии, ѓердани и прстени во различни тонови.

 

 

Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со Pandora Moments белегзијата со повеќе сајли....
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.550 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Клипси 788809C01
Внеси боја со разделникот Розова бела рада. Благодарение на светкавите проѕирни циркони...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот стил со овие обетки со гвинт Блескаво трио бели рад...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 788775C01
Направете ја белата рада централно парче накит во Вашиот изглед со овој приврзок Розева...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Трансформирајте ја секоја облека од обична во извонредна и откријте сосема нов начин на...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.705 MKD

Слични статии

02.
Feb.
2024.
Универзум
26.
Jan.
2024.
Универзум