Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Универзум
28.05.2021.

Твојот летен стил

    

Внеси малку сино


Разбранувај го ова лето со комбинирање белегзии во сини нијанси, подготвени да го комплетираат секој стил. Спој ги контрастните бои и текстури на белегзиите со змиска плетка со плетените кожени белегзии. Комплетирај ја комбинацијата со сините приврзоци на тема океан.

Богатството на океанот


Уживај во летните вибрации со приврзоците кои ќе те вратат во топлите вечери на плажа. Комбинирај ги приврзоците во форма на рипка и животни со парчиња накит во форма на сфера за да ја засилиш визуелната разновидност. Збогати го стилот со топлите тонови на Pandora Rose и циклама за малку контраст кој паѓа во око.

 

 

Крајни потези


Внеси малку изненадување со парчињата накит

на тема плажа на Pandora O приврзокот и 

комбинирај ги со ѓерданот со слатководен бисер

за изглед кој поручава ,,Подготвена сум за лепото".

Sačuvano u omiljne
Белегзијата со лизгач Сини бранови ќе внесе спокој во твоето секојдневие. Инспирирана о...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.940 МКД
Големина
1
2
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок од мурано стакло Морска желка е инспириран од мирните животни од дла...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Секој ден може да биде тропски рај со висечкиот приврзок Розово фламинго од мурано стак...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Палма и кокоси ќе ти ја донесе летната топлина и ќе ти ги разбуди сп...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена во Pan...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.230 МКД
Големина
16
18
20

Остави коментар

Trenutno nema komentara