Универзум
14.07.2021.

Дефинирај го својот стил со три бои на метал

Едноставно и препознатливо комбинирање на тонови

Повеќе е повеќе кога зборуваме за бои на метал, па зошто да не го дефинираш својот препознатлив стил со  парчиња од 14к позлата, од 14к розева позлата и со сребрени парчиња?

Комбинирај и вклопувај белегзии, ѓердани и прстени во топли и ладни тонови за препознатлив изглед кој се истакнува.

 

Совршени заедно

Откриј како да ги комбинираш различните бои на метал и погледни ги нашите најдобри инсајдерски совети за креирање на свој личен и препознатлив стил.

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Избери линеарни слоеви со тројниот прстен Вкрстен паве. Овој сребрен прстен има три лен...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.785 МКД
Големина
50
58
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Алки 289052C01
9 termina 150 sati početni nivo
Алките со двојни светкави алкички даваат двојно подобар ефект. Рачно доработени од мета...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.985 МКД
Големина
3
2
1

Остави коментар

Trenutno nema komentara