КРЕИРАЈ МЕ

 

Менувај го твојот стил секој ден

Откриј повеќе за секој стилски додаток од колекцијата Pandora ME. Комбинирај го својот Pandora ME накит со карики со помош на конектори, мини висечки приврзоци и медалјони кои ја изразуваат твојата личност. Ова е вистинското место за комбинирање и прилагодување на твојот нов Pandora ME накит.

ИСТРАЖИ ПОВЕЌЕ

 

НАКИТ ОД КАРИКИ

Нашите белегзии, ѓердани, обетки и прстени се твоите елементи за изразување на креативноста. Тука се за почеток на твојата Pandora ME приказна и со помош на стилските додатоци да го искажеш твојот личен стил.

ИСТРАЖИ ПОВЕЌЕ

PANDORA ME додатоците

Pandora ME додатоците се #MustHave за креирање на ѓердани од карики. Искажи ја твојата креативност со помош на двојните карики, карики со натпис, мини висечки приврзоци и медалјони и креирај ја твојата единствена приказна.

ИСТРАЖИ ПОВЕЌЕ

Направи свој МИКС

Направи ѓердан од карики по своја мерка, кој додатно можеш да го стилизираш со мини висечки Pandora ME приврзоци и медалјони кои ја изразуваат твојата личност.

ИСТРАЖИ ПОВЕЌЕ

 

 

 

 

 

 

Купете одма

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792297C01
Додади малку поп-панк во твоите облеки на Pandora ME со најновата карика за стилизирање...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.268 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792295C01
Минијатурна верзија на нашата најпродаван медаљон, овој мини привезок Pandora ME ОКО е...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 762301C01
Направи симболична изјава со нашата змиска гардероба Pandora ME Pavé, во 14k злато. Ос...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.705 MKD
Sačuvano u omiljne
Белегзии 592340C00
Поврзи сè што сакаш на сосема нов начин. Нашата сребрена белегзија со тенок линк Pandor...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.225 MKD
Големина
1
2
3
4
Sačuvano u omiljne
Белегзии 569662C00
Поврзи сè што сакаш на сосема нов начин. Нашата Pandora ME линк белегзија со 14к позла...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.660 MKD
Големина
2
3
4
Sačuvano u omiljne
Твојот личен израз започнува тука: овој ѓердан со двојна карика Pandora ME со 14k позла...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
14.950 MKD

Слични статии

29.
Feb.
2024.
Универзум
02.
Feb.
2024.
Универзум