СТИЛИЗИРАЈ МЕ

 

Нови начини за бескрајно комбинирање на Pandora ME накитот

Следи ги чекорите и креирај свој уникатен стил

Направи комбинација од прстени

Прво, на својот конектор за два прстени додај два висечки приврзоци. Потоа одбери ги твоите омилени прстени. Стави ги на конекторот и менувај го својот изглед секој ден.

ИСТРАЖИ ПОВЕЌЕ

Искажи ја својата мантра

Запознај ја својата мантра. Започни со одбирање на карики, потоа одбери карики со порака и потоа поврзи ги на својот накит за да на својот изглед му дадеш значење.

ИСТРАЖИ ПОВЕЌЕ

Менувај стилови

Подигни ги своите стилски комбинации на повисоко ниво така што ќе ги менуваш и комбинираш своите мини висечки приврзоци и медалјони на белегзии, обетки и ѓердани со карики.

ISTRAŽI

 

 

 

ЗА СЕКОЈА ПРИКАЗНА, ЗА СЕКОЕ МОЕ ЈАС

 

 

 

 

Направи свој МИКС

 

Купете одма

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792306C01
Нашиот Pandora ME Locket Butterfly ќе донесе симбол на слобода во твоите комбинации. Пе...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792265C01
Покажи му ги на светот твоите чувства со мини привезокот Pandora ME Изрази се и викај. ...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
618 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 762299C01
Нашиот мини привезок Pandora ME Faceted Star зема естетика инспирирана од тетоважи и ја...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Белегзии 569662C00
Поврзи сè што сакаш на сосема нов начин. Нашата Pandora ME линк белегзија со 14к позла...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.660 MKD
Големина
2
3
4
Sačuvano u omiljne
Бисери во ново руво: нашиот тенок ѓердан Pandora ME Слатководен култивиран бисерод 14 k...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
18.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Обетки 269682C01
Комбинирај ги сите работи што ги сакаш на Pandora ME pavé обетки со карика и однеси ја...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.185 MKD
Trenutno nema komentara

Слични статии