Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Универзум
25.05.2022.

Стилизирај ја твојата летна приказна

Како да стилизираш летни белегзии


Додади океански шум на твојата комбинации. Комбинирај ткаени текстури и Мурано стакло со приврзоци инспирирани од патувањето и природата и експериментирајте со белегзии за уште посилен ефект.

 

Истражи ги белегзии и приврзоците

 

Како да стилизираш летни ѓердани


Истражувај повеќеслојни комбинации и зголеми ја температурата. Додај во твојот ѓердан или приврзок Pandora O тропски приврзоци и приврзоци за ѓердани или парчиња инспирирани од патувањето.

Истражи ѓердани, и приврзоци за ѓердани

 

 

Направи креативни летни комбинации

 


Од приврзоци до привезоци, експериментирај со нови начини за носење летни приврзоци на приврзоците за ѓердан Pandora Moments.

 

Trenutno nema komentara