Совети за стилизирање

СОВЕТИ
ЗА СТИЛИЗИРАЊЕ

Како да носиш на свој начин

Од чанти и привезоци за клучеви до ѓердани, белегзии и обетки, сега имаме повеќе начини од кога било досега, да ја раскажеш твојата приказна. Откриј како можеш да креираш нови стилови и комбинации, со нови приврзоци и држачи за приврзоци кои му покажуваат на светот која си ти.

Приврзок за клучеви


Истакни ги секојдневните додатоци со додавање на твоите омилени приврзоци, висечки приврзоци или приврзоци за ѓердан на твојот приврзок за клучеви. Избери ги парчињата кои најмногу ти значат и носи ги како потсетник на твоите сакани секој ден.

Белегзии


Белегзијата е совршено платно на кое можеш да се изразиш и да му ja кажеш на светот твојта приказна. Избери приврзоци според нивниот стил и значење, а потоа заштити ги со сигурносно синџирче : важен завршен елемент што и дава нова димензија на твојата комбинација.

Обетки


Подигни го стилот на повисоко ниво и додај на твоите обетки-алки приврзоци за изглед кој што се издвојува. Засили го твојот стил со комбинирање на обетки за смели и експресивни комбинации.

Ѓердан


Персонализирај го твојот ѓердан со парчиња што ја раскажуваат твојата приказна. Додај го приврзокот Pandora O и комплетирај го твојот изглед со приврзоци кои претставуваат личен потсетник на луѓето, страстите и соништата кои ти ги разубавуваат деновите.

Носи ги во движење


Покажи дека се грижиш за планетата со нашиот прв привезок за клучеви кој не содржи кожа. Овој универзален држач за привезоци има заврзан текстилен материјал направен од растителна смола што го имитира изгледот и чувството на кожа.

Стилирај го твојот приврзок за клучеви

Носи го на рака


Освежи ја твојата стилска приказна со нови верзии на нашите популарни белегзии со змиска плетка. Избери од различни метали и затворачи, а потоа додади приврзок што ги слави оние што ги сакаш.

Стилизирај ја својата белегзија

Носи ја смело и гордо


Нашите најнови асиметрични обетки-алки се потсетник дека вистинската љубов никогаш не е еднаква. Додади ги приврзоците кои ги симболизираат твоите страсти и сеќавања за изглед кој привлекува погледи.

Стилизирај ги своите обетки

Носи го блиску до срцето


Рачно доработено во 14к розе позлато, нашиот нов ѓердан со змиска плетка ја прославува радоста на пријателството. Стилизирај ја со Pandora O приврзок кој ги симболизира сеќавањата и моментите кои најмногу ви значат.

Стилизирај го својот ѓердан

Слични статии

29.
Feb.
2024.
Универзум
02.
Feb.
2024.
Универзум