Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Универзум
25.10.2022.

Страшната сезона пристигна

Страшно, но точно

Додади фактор на изненадување во твојот стил и биди во вистинското расположение за твојот омилен празник со новите Pandora стилови за Ноќта на вештерките.

ОТКРИЈ ПОВЕЌЕ
 

Трик или слатки

Носи го стравот за време на Ноќта на вештерките со нашата колекција од најпопуларните празнични приврзоци.

Ноќта на вештерките во посебен стил

Од тикви кои светат во темнина до срца на вампири со крилја од лилјаци,на магијата и нема крај во најстрашниот период од годината.

ОТКРИЈ ПОВЕЌЕ
Trenutno nema komentara

Слични статии

10.
Mar.
2023.
Универзум