Пролетта е во воздухот

PANDORA MOMENTS

ПРОЛЕТТА Е ВО ВОЗДУХОТ

Стилизирај ја својата пролетна приказна


Нова сезона, нова белегзија

Комбинирајте шарен избор на вашите омилени симболи од светот на природата на вашата нараквица.Направете „симетрична“ врвка со по два приврзоци, стилизирани во пар по должината на синџирот.

Одбери белегзија


Ѓердан инспириран од природата

Стави повеќе слоеви од она што го сакаш. Избери ги твоите омилени пролетни мотиви и стилизирај ги на ѓердан Pandora по твој избор.

Изберете ги вашите ѓердани


Твоите обетки во пролетен стил

Биди смела, дозволи твојот стил да го смени светот околу тебе. Нанижи приврзоци со бубамара и пеперутка на твојот накит и тој нека раскаже „пролетта е во воздухот“.

Изберете го вашиот стил на обетки


Кога природата цвета,треба и ти.Освежи го твојот изглед и инспирирај се од нашата колекција на свежо набрани парчиња директно од градината.

Слични статии

02.
Feb.
2024.
Универзум
26.
Jan.
2024.
Универзум