Универзум
27.08.2020.

Цветајте со колекцијата Pandora Garden

 

Време е да процветате со Pandora Garden


Опкружете се со цвеќиња оваа сезона и создадете букет накит. Комбинирајте и вклопувате парчиња инспирирани од природата со колекцијата Pandora Garden и нурнете во симболите на сезоната на нови почетоци.

 

 


Белата рада е сладок и моќен цвет кој расте секаде. Ве потсетува дека можете да бидете силни и убави.

 

 

 

 МОЌТА НА ЦВЕЌЕТО


Нека Вашата креативност цвета преку белите ради освежени со розови тонови и металот Pandora Rose. Додадете цветни приврзоци на Вашиот приврзок Pandora O или креирајте неверојатен изглед со низа бели ради на белегзијата. Или изберете поелегантен изглед и украсете ги прстите со неколку цветни прстени.

 

 

Pandora Garden се буди


Темата на градината е надополнета со симболи на обнова и заедништво, како што се вилинското коњче и пчелката. Стилизирајте ги овие моќни рачно доработени приврзоци на свој начин.

 

КУПЕТЕ ТУКА

Слични статии

29.
Feb.
2024.
Универзум
02.
Feb.
2024.
Универзум