Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Шифра на артикал: 568666C00
Barkod: 5700302845693
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
12.285 МКД
12.285 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Камења Без камења
Колекција Reflexions колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Покажете како е да се биде Вас со интересната PANDORA Reflexions алка. Внимателно напра...
12.285 МКД
Големина
15
16
17
18
19
20