Тенис белегзија Блескав ореол
Тенис белегзија Блескав ореол
Тенис белегзија Блескав ореол
Тенис белегзија Блескав ореол
Тенис белегзија Блескав ореол
Тенис белегзија Блескав ореол
Тенис белегзија Блескав ореол
Тенис белегзија Блескав ореол

Тенис белегзија Блескав ореол

Шифра на артикал: 569416C01
Barkod: 5700303014869
Комплетирај ја твојатаа комбинација со тениската белегзија Sparkling Halo. Со елегантна 14k позалта, ова рачно доработено парче е украсено со блескави каменчиња. Во средината е голем централен камен опкружен со ореол од чист кубен циркон. На крајот на синџирчето сјајот го зајакнува детаљот со мал камен. Спој го со други парчиња од колекцијата Pandora Timeless за класична, привлечна комбинација.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
10.660 MKD
10.660 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 18
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Комплетирај ја твојатаа комбинација со тениската белегзија Sparkling Halo. Со елегантна 14k позалта, ова рачно доработено парче е украсено со блескави каменчиња. Во средината е голем централен камен опкружен со ореол од чист кубен циркон. На крајот на синџирчето сјајот го зајакнува детаљот со мал камен. Спој го со други парчиња од колекцијата Pandora Timeless за класична, привлечна комбинација.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прегрни го сјајот на нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер обложен со...
11.180 MKD
Големина
16
18
Sačuvano u omiljne
Избери модерен изглед во класичен стил со блескавата тениска белегзија. Оваа белегзија...
9.880 MKD
Големина
16
18
Sačuvano u omiljne
Покажете како е да се биде новата белегзија Pandora Reflexions. Експертно изработен од ...
12.545 MKD
Големина
15
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Покажете како е да се биде Вас со интересната PANDORA Reflexions алка. Внимателно напра...
12.545 MKD
Големина
15
16
17
18
19
20