Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Disney 100 Moments белегзија со змиска плетка
Disney 100 Moments белегзија со змиска плетка
Disney 100 Moments белегзија со змиска плетка
Disney 100 Moments белегзија со змиска плетка
Disney 100 Moments белегзија со змиска плетка
Disney 100 Moments белегзија со змиска плетка
Disney 100 Moments белегзија со змиска плетка
Disney 100 Moments белегзија со змиска плетка

Disney 100 Moments белегзија со змиска плетка

Шифра на артикал: 592514C00
Barkod: 5700303023922

Претвори ги драгите сеќавања во незаборавни моменти со белегзијата Moments со змиска плетка во чест на 100-годишнината на Disney. Рачно доработена во сребро, ова колекционерско парче од лимитирано издание го украсува затварачот во облик на главата Мики Mausa со изгравирано "Disney 100" во 14k злато. Стилизирај ги твоите омилени приврзоци од колекцијата Disney x Pandora во чест на 100 години магија.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
Proveri dostupnost
  • 17
  • 18
  • 19
Odredi veličinu
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Претвори ги драгите сеќавања во незаборавни моменти со белегзијата Moments со змиска плетка во чест на 100-годишнината на Disney. Рачно доработена во сребро, ова колекционерско парче од лимитирано издание го украсува затварачот во облик на главата Мики Mausa со изгравирано "Disney 100" во 14k злато. Стилизирај ги твоите омилени приврзоци од колекцијата Disney x Pandora во чест на 100 години магија.

Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис злато 14k
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси ја магијата во своето секојдневие со нашата белегзија Moments со змиска плетка и ...
6.370 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Верувајте во магија и изберете ја Disney белегзијата со змиска плетка и затворач во фор...
7.085 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Посакајте си желба со белегзијата Pandora Moments Disney, Пепелашка со затворач во форм...
6.435 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Насочете го иконскиот стил со оваа прекрасна алка со змиска плетка збогатена со затвара...
7.085 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Започнете ја Вашата забавна колекција од Disney накитот со оваа прекрасна сребрена алка...
6.370 MKD
Големина
16
17
18
19
20