Белегзија Disney, со затворач во форма на Звончица која држи блескава pavé лента
Белегзија Disney, со затворач во форма на Звончица која држи блескава pavé лента
Белегзија Disney, со затворач во форма на Звончица која држи блескава pavé лента
Белегзија Disney, со затворач во форма на Звончица која држи блескава pavé лента
Белегзија Disney, со затворач во форма на Звончица која држи блескава pavé лента
Белегзија Disney, со затворач во форма на Звончица која држи блескава pavé лента
Белегзија Disney, со затворач во форма на Звончица која држи блескава pavé лента
Белегзија Disney, со затворач во форма на Звончица која држи блескава pavé лента

Белегзија Disney, со затворач во форма на Звончица која држи блескава pavé лента

Шифра на артикал: 592548C01
Barkod: 5700303023861
Внеси ја магијата во своето секојдневие со нашата белегзија Moments со змиска плетка и затварач со Disney Ѕвончица. Округлестиот филигрански затварач го украсува Ѕвончица која држи блескава pavé лента, како и гравираната порака "I believe in pixie dust". Стилизирај ја оваа сребрена белегзија со приврзоци Disney x Pandora и повторно уживај во омилените приказни на Disney каде и да одиш.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

0 MKD
6.370 MKD
6.370 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Внеси ја магијата во своето секојдневие со нашата белегзија Moments со змиска плетка и затварач со Disney Ѕвончица. Округлестиот филигрански затварач го украсува Ѕвончица која држи блескава pavé лента, како и гравираната порака "I believe in pixie dust". Стилизирај ја оваа сребрена белегзија со приврзоци Disney x Pandora и повторно уживај во омилените приказни на Disney каде и да одиш.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Верувајте во магија и изберете ја Disney белегзијата со змиска плетка и затворач во фор...
7.085 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Посакајте си желба со белегзијата Pandora Moments Disney, Пепелашка со затворач во форм...
6.435 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Насочете го иконскиот стил со оваа прекрасна алка со змиска плетка збогатена со затвара...
7.085 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Започнете ја Вашата забавна колекција од Disney накитот со оваа прекрасна сребрена алка...
3.185 MKD
Големина
16
17
18
19
20