Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Белегзија со Низа од Перли
Белегзија со Низа од Перли
Белегзија со Низа од Перли
Белегзија со Низа од Перли
Белегзија со Низа од Перли
Белегзија со Низа од Перли

Белегзија со Низа од Перли

Шифра на артикал: 597749
Barkod: 5700302695236
Додадете сјаен изглед и текстура на Вашиот стил со оваа алка инспирирана од меурчиња. Сајните топчиња со различни димензии прекрасно се прилагодуваат на Вашиот зглоб.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 1
  • 2
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додадете сјаен изглед и текстура на Вашиот стил со оваа алка инспирирана од меурчиња. Сајните топчиња со различни димензии прекрасно се прилагодуваат на Вашиот зглоб.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внесете сјај во секој момент со нараквицата со змиска плетка со светкава Pandora O кру...
4.940 МКД
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Кога сакате да облечете полни и нежни топчиња со елегантен изглед, оваа нараквица од ср...
4.940 МКД
Големина
17
19
Sačuvano u omiljne
Дајте и нов почеток на Вашата бајка со прекрасната Пандора Моменти нараквица со змиска ...
5.135 МКД
Големина
16
17
18
19
20