Кожна  Pandora Moments белегзија во сина боја со топче затварач
Кожна  Pandora Moments белегзија во сина боја со топче затварач
Кожна  Pandora Moments белегзија во сина боја со топче затварач
Кожна  Pandora Moments белегзија во сина боја со топче затварач

Кожна Pandora Moments белегзија во сина боја со топче затварач

Шифра на артикал: 592790C01
Barkod: 5700303057927.00
Покажи ги длабочините на океанот и мирот на полноќното небо. Белегзија со тркалезна бразлетна со изопачена кожа Pandora Moments е изработена од темно сина виткана кожа и завршена со тркалезен сребрен затварач. Стилирај го со најмногу 9 приврзоци или приврзоци за совршено да ги нагласите твоите омилени приврзоци.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

0 MKD
3.185 MKD
3.185 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • S1
  • S2
  • S3
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи ги длабочините на океанот и мирот на полноќното небо. Белегзија со тркалезна бразлетна со изопачена кожа Pandora Moments е изработена од темно сина виткана кожа и завршена со тркалезен сребрен затварач. Стилирај го со најмногу 9 приврзоци или приврзоци за совршено да ги нагласите твоите омилени приврзоци.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Кожа
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Претставувајќи ја вечната љубов што го поврзува семејството, белегзија Pandora Moments ...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Носи ја магијата на зимското ноќно небо на твојата комбинација на белегзија. Оваа асиме...
6.435 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Нашата белегзија Pandora Moments со змиска плетка и асиметрична ѕвездена Т-плочка ја но...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме сосема нов начин на персонализација. Ова е нашата нова сребрена верзиј...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Нашата кожна белегзија добива нов изглед со сребрена Т-плочка затворач и го има нашиот ...
3.185 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Внеси го сјајот на небото во твојот изглед со белегзијата Pandora Moments со змиска пле...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Белегзијата со лизгач Сини бранови ќе внесе спокој во твоето секојдневие. Инспирирана о...
3.185 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Направете Вашата сакана личност да се чувствува посебно благодарение на белегзијата со ...
8.515 MKD
Големина
16
17
18
19
20
21
Sačuvano u omiljne
Подарете симбол за Вашата љубов со белегзијата Pandora Moments со затворач во форма на ...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со Pandora Moments белегзијата со повеќе сајли....
4.485 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Уживај во префинетоста на белегзијата Pandora Moments со двобоен сферичен затворач и зм...
19.435 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Ако сакате да додадете боја, изберете ја Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20